Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament BADOLJO - "Studio", Hvar, Grad Hvar

Përshkrimi

Qyteti i Hvar është një vendpushim turistik ishull dhe një nga destinacionet më popullore në dalmat Riviera - një qytet i qeshur dhe banorët e miqësore turizmin pothuajse tërësisht dorëzuar. Shtëpia jonë është e vendosur në një pjesë të qetë të qendrës së qytetit të vjetër, pak minuta larg nga tregu kryesor, supermarkete, restorante dhe plazhet e qytetit dhe anije taksi që veprojnë në ishujt Pakleni Apartament "Studio": per 2 persona (+1) Përbëhet nga: - Kuzhinë dhe zona gjumi - Dush dhe tualet - SAT / TV - Internet - Ajër të kondicionuar - Tarracë të madhe - Deti-view - Hyrje të veçantë - Apartamente janë rregulluar për të qëndruar gjatë gjithë vitit - Parkimi është e vendosur 200 metra

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?