Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente RUZA DUJMOVIC A2, Hvar, Grad Hvar

Përshkrimi

Hvar është i njohur për klimën e saj shumë të veçantë, me numrin më të madh të ditëve me diell në vit. Prandaj, kjo është veçanërisht i njohur për ata që e duan notit në det që me siguri do të interesit i vizitës Pakleni ishuj, një arkipelag i vogël në frontin e portit, ku ju mund të shijuar diellin dhe detin në një zonat e izoluar pyllëzuar shumë fole. Ne me qira 6 suita me ajër të kondicionuar dhe një pamje të bukur, të pajisura plotësisht. A1 Apartament (4) ka dy dhoma dyshe me banjë dhe një banjo, një kuzhinë, një tarracë dhe SAT-TV. A2 apartament (2 +2) ka një dhomë dyshe me një banjë dhe një banjo, një kuzhinë, një tarracë, një dhomë ulur dhe SAT-TV. A3 Apartament (4) ka dy dhoma dyshe me banjë dhe një banjo, një kuzhinë, një tarracë dhe SAT-TV. A4 apartament (2 +2) (2 +2) ka një dhomë dyshe me një banjë dhe një banjo, një kuzhinë, një tarracë, një dhomë ulur dhe SAT-TV. A5 apartament (4) ka dy dhoma dyshe me banjë dhe një banjo, një kuzhinë, një tarracë, një dhomë ulur dhe SAT-TV. A6 apartament (2 +1) e ka një dhomë dyshe me një banjë dhe një banjo, një kuzhinë, një tarracë dhe SAT-TV.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Raffaella

Sunday, September 8, 2013
We spent a week here and we had a great time. The house is in a quiet location, close to both the center and the sea. Nearby there is a small but well stocked supermarket and the parking for the car is handy. The apartment is very comfortable, roomy, well equipped, clean and bright. The highlight is the large terrace where you can enjoy a wonderful view of the sea. It has been fantastic have breakfast and dinner with this view! Lusi is a great hostess, very kind, friendly and helpful. The town of Hvar is beautiful. The castle above Hvar is worth a visit: you can enjoy a stunning view of the city. We have been to several beaches and cliffs of the island, the sea is clear with wonderful landscape. Evenings were spent strolling down to the harbor discovering the city. We also rented a boat to visit the Paklinski Islands (in front of Hvar), beautiful! I would definitely recommend this apartment to anyone looking for a nice place to relax, visit the town of Hvar and the island that are really wonderful.