Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente DEA 3, Hvar, Grad Hvar

Përshkrimi

Apartamentet janë të vendosura drejtpërdrejt pranë detit, rrethuar me bimësi mesdhetare, në një nga vend më të bukur në qytetin e Hvar, në një gji të qetë ku ka edhe qëndrimi verore e Presidentit kroat. Plazhi është poshtë shkallëve nëpër kopshtin tuaj. Ideal për familjet me fëmijë dhe ata që duan një pushim të plotë, nuk ka zhurmë, ende i afërt me të gjitha aktivitetet kulturore dhe argëtuese të ofruara nga qyteti i Hvar. Ne ofrojmë 5 apartamente: Ky apartament është për 2-4 persona Ajo përbëhet nga gjumi me krevat dopio, banjo kitchenete, dhomë që jetojnë me divan që mund të tërheqë një krevat dopio, të sheshtë ekran TV satelitor, ajer te kondicionuar, barbeque), 40 m2, tarracë 18 m2 parking, ankorim, aftësia për të plug shtretër shtesë dhe me qira biçikletë dhe motor me qera, internet falas Beach - 20 m Restorant, bar plazh - 30 m Diving shkollë - 40 m Masazh sallon - 40 m Taxi motobarkë - 40 m Shop - 500 m Center - 20 min ne kembe.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Manuela & Detlef

Friday, October 18, 2013
Wir haben uns hier sehr wohl gefühlt. Kurzer Weg zum Wasser - über Stufen und ca. 20 min in die Stadt
Nga 60 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Nira Domancic
+385912742008
Nga 60 €/natë
Kontakt