Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament HABEK VI, Hvar, Basina

Përshkrimi

Hvar, një ishull në detin Adriatik, është më i gjatë dhe me diell ishull kroat dhe një nga ishujt më të bukur në botë. Bregdeti prerë, piktoresk të shumta dhe plazhet kristal të pastër, shumë e diellit, natyrën e paprekur, një trashëgimi shumë të pasur historike dhe kulturore, scents e livando, ullinj dhe verë, si gjithmonë njerëz mikpritës janë arsyet pse ishullin Hvar të njohur gjerësisht. Shtëpia është e vendosur në një rob Basina qetë. Basina është një fshat i vogël i qetë në anën verilindore; në zemër të ishullit Hvar, pranë Vrboska. Basina është 5 km larg nga Jelsa dhe Qytetin e Vjetër, dhe 25 km nga qyteti i Hvar. Gjatë muajve të verës ka një restorant dhe një dyqan të vogël, e cila shet sende ushqimore themelore. Shtëpia është e vendosur në rreshtin e parë në det, vetëm disa hapa larg nga plazhi (rreth 15 m). Shtëpia ka 6 suita, 4 të madhe (përafërsisht. 40 m2) dhe 1 të vogël (rreth 32 m2) dhe 1 apartament në studio. Çdo apartament ka një dhomë gjumi, banjo, kuzhinë, dhomë të gjallë, tarracë me pamje nga deti të bukur. Çdo gjë është e sapo dekoruar. Secili apartament ka ajer te kondicionuar, TV, furrë me mikrovalë ...

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 40 €/natë
Qëndrimi Min është 5 natë (s)
Krešimir Habek
+385 98 230196,+385 98 716015,+385 1 2980095 (fax)
Nga 40 €/natë
Kontakt