Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILA IVO - A3, Hvar, Basina

Përshkrimi

APARTMENTS - VILLA LIVE Basina - Split Në një gji të bukur të qetë Basina, Hvar - ne ofrojmë apartamente për 2-8 persona. Shtëpia është vetëm 10 m larg detit dhe është kategorizuar si të shtëpive përgjatë plazhit pranë detit. Të gjitha apartamentet tona kanë një tarracë me pamje të drejtpërdrejtë të detit dhe plazhit, parking privat me garazh dhe vuaj në natyrë .Për mysafirët tanë ne ofrojmë produkte vendore dhe mundësinë e marrë me qera një varkë dhe anije dok është falas. Nëse ju doni të pushoni në paqe dhe të qetë ne ofrojmë vendin e duhur për pushim dhe relaksim, .. Ne shohim përpara për të parë ju dhe ju uroj një qëndrim të këndshëm në apartamentet tona. Për të gjitha informatat tjera ju lutem na kontaktoni.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 60 - 75 €/natë
Qëndrimi Min është 4 natë (s)
Ivo Fredotovic
+ 385 98 171 4919
Nga 60 - 75 €/natë
Kontakt
;