Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente HABEK 3, Hvar, Basina

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur në rreshtin e parë në det, vetëm disa hapa larg nga plazhi (rreth 15 m). Shtëpia ka 6 suita, 4 të madhe (përafërsisht. 40 m2) dhe 1 të vogël (rreth 32 m2) dhe 1 apartament në studio. Çdo apartament ka një dhomë gjumi, banjo, kuzhinë, dhomë të gjallë, tarracë me pamje nga deti të bukur. Çdo gjë është e sapo dekoruar. Secili apartament ka ajer te kondicionuar, TV, furrë me mikrovalë ... Shtëpia është e vendosur në një rob Basina qetë. Basina është një fshat i vogël i qetë në anën verilindore; në zemër të ishullit Hvar, pranë Vrboska. Basina është 5 km larg nga Jelsa dhe Qytetin e Vjetër, dhe 25 km nga qyteti i Hvar. Gjatë muajve të verës ka një restorant dhe një dyqan të vogël, e cila shet sende ushqimore themelore. Kjo zonë ofron një mundësi për një pushim të vërtetë pa makina apo edhe shumë turistë. Basina është e vendosur brenda tre limane të bukur. Ju mund të zgjidhni të lahet në plazhin zhavorr, bëj banja dielli mbi sipërfaqet e sheshtë guri apo pikiatë off cliffs në det.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 50 - 105 €/natë
Qëndrimi Min është 5 natë (s)
Krešimir Habek
+385 98 230196,+385 98 716015,+385 1 2980095 (fax)
Nga 50 - 105 €/natë
Kontakt