Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente JURE, Dugi Rat

Përshkrimi

Apartamente jure ndodhet në luftën e gjatë, qyteti piktoresk të Splitit dhe Omis, i cili është 7 km. Në fshat ka një zyrë postare, bankave, supermarket, klinika mjekësore, një treg i vogël, Lavanderi, bare, restorante me kuzhine vendase dhe ndërkombëtare. Verës është këtu dhe verës Dugoračko Peshkatarët mbrëmje. Për dashamirët e historisë dhe kulturës pranë qytetit të lashtë të Splitit dhe Salona me bollëk e trashëgimisë historike dhe kulturore që daton në kohët e lashta. Me kërkesë ne mund të organizojë udhëtime në Braç me pronarët e anijes "Plat". Nëse preferoni një udhëtim në lumë në Omis mund të marrësh me qira një varkë për një udhëtim përmes kanioni i lumit Cetina, ose shkoni rafting, rock ngjitje dhe peshkim, si dhe me qira një skuter. Ne organizojnë udhëtime në Liqenin blu dhe të kuqe dhe ujëvarat "Krvavica". Shtëpi të bollshme dhe të bukur nga deti është vetëm 30 m, ka një parking të mbuluar në dispozicion dhe një djeg të madhe. Ka 6 apartamente dhe 1 dhomës. Të gjitha apartamentet janë të këndshme dhe mobiluar funksionalisht dhe secila ka TV satelitor, internet, beres kafeje, kuzhinë të pajisur mirë dhe banjo. Përveç kësaj, të gjitha kanë ballkone me pamje në det dhe disa edhe dy ballkone. Në qershor dhe shtator të akomodimit 20% më lirë. email: juraj.lozic @ st.t-com.hr.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Luboš Starčok

Wednesday, July 12, 2017
Išli sme na blink a niečo ma potiahlo do tochto apartmánu k Sabine a Juremu,naštastie mali voĺné,bolo nás až osem.V Chorvátsku sme boli už 6krát,ale toto bola najlepšia dovolenka.Apartman čistý s výhladom na more,možnosť grilovania,ktoré sme absolvovali 3krát z toho sme raz robili pizzu aj s domácimi kde nam pri velkej zábave jedna zhorela.Ešte raz ďakujeme o rok sa vrátime.

zdenka dovicinova

Sunday, September 4, 2016
boli sme u vas maximalne spokojny... a o rok sa urcite zase stretneme

vladimir

Tuesday, August 18, 2015
Thank you very mach Sabina for your help, we never forget you, we love you Vladimir and Nelia and Felix
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Juraj Lozić
00385/91-5413244
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt