Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Vila TICA

Përshkrimi

Dëshironi të zgjoheni me tingujt e zogjve të detit dhe këngë, të relaksoheni dhe të gëzojnë pikëpamjet e mrekullueshëm të ishujve Elafiti dhe detit, ka një plazh privat shkëmbor të gjitha për veten ...? Villa Tica është e vendosur në Ratac, 30 km (vetëm 20-25 minuta me makinë nga qyteti i vjetër) në perëndim të Dubrovnikut. Ne ju ofrojmë një eksperiencë unike pushime; larg nga turmat turistike, rrethuar me bimësi mesdhetare, me det vetëm disa metra nga strehimin tuaj, ju do të gëzojë jetën private të plotë. Vizita Qytetin e Vjetër Dubrovnik, Cavtat, gadishullit Peljesaçit dhe shumë destinacione të tjera si shpesh si ju zgjidhni, ne do t'ju ndihmojë në mënyrë që të pasuruar përvojën tuaj pushime. Nëse ju preferoni paqe dhe qetësi dhe deti kristal e qartë, të vijnë dhe të gëzojnë të gjithë këtë në Villa TICA. Ju ende do të jetë në të qenit në gjendje për të vizituar të Dubrovnikut dhe destinacione të tjera dalin si shpesh si ju zgjidhni. Ne premtojmë se do të përpiqemi për të bërë përvojën tuaj pushime të këndshme të jetë e mundur. Villa Tica strehon deri në 6 persona. Ajo është e pajisur plotësisht dhe mobiluar tastefully. Parking privat është gjithashtu në dispozicion.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 140 €/natë
Miranda Carević
+385 91 451 70 30
Nga 140 €/natë
Kontakt