Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament LUKA - HOUSE KIRIGIN, Dubrovnik, Ploče

Përshkrimi

Apartament LUKA - Ky apartament studio ka një dyshe bedded, aneks kuzhine dhe banjo dhomë. Në frontin është një tarracë private pak me pamje nga deti. Kjo shtëpi familjare është e vendosur në një të qetë, zonë St.Jacob, Plloce. Going vetëm një m 150 poshtë rrugës nga shtëpia, ju do të gjeni një nga plazhet më të bukura në qytet, me një restorant dhe një bar kafe. Ka një rrugë 100 m larg parkimi nga shtëpia, pa pagesë. House Kirigin është posaçërisht e përshtatshme për familjet me fëmijë, ka një shesh lojërash në një nga kopshtet shumë rreth shtëpisë. Duke ecur në qytetin e vjetër është shumë e lehtë, vetëm një distancë 15 minuta ecje, pa shkallë. Transferimi Aeroporti mund të organizohet sipas kërkesës.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 50 - 150 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Maja Kirigin
+385 91 518 03 78
Nga 50 - 150 €/natë
Kontakt