Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente TONI - HOUSE KIRIGIN, Dubrovnik, Ploče

Përshkrimi

House Kirigin është posaçërisht e përshtatshme për familjet me fëmijë, ka një shesh lojërash në një nga kopshtet shumë rreth shtëpisë. Kjo shtëpi familjare është e vendosur në një të qetë, zonë St.Jacob, Plloce. Going vetëm një m 150 poshtë rrugës nga shtëpia, ju do të gjeni një nga plazhet më të bukura në qytet, me një restorant dhe një bar kafe. Ka një rrugë 100 m larg parkimi nga shtëpia, pa pagesë. Apartament TONI - Ky apartament i gjerë mund të strehojë 5 persona. Ka 2 dhoma gjumi të mëdha, kuzhine dhe banjo. Ajo është ajër të kondicionuar, me SAT / TV vendosur dhe të gjitha lehtësitë e tjera ju mund të kenë nevojë duke qëndruar. Në frontin është një tarracë të madhe hije, ku mysafirët mund të gëzojnë pamje të bukur në det, ishull Lokrum dhe qytetit të vjetër të Dubrovnikut. Duke ecur në qytetin e vjetër është shumë e lehtë, vetëm një distancë 15 minuta ecje, pa shkallë. Transferimi Aeroporti mund të organizohet sipas kërkesës. House Kirigin: Toni 2 fle 4 (me mundësinë e një të rrituri shtesë mbi një krevat shtesë, falas).

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Barbara

Monday, August 31, 2015
We spent wonderful two days in Dubrovnik, being accommodated in this nice old villa, a bit far away but still in acceptable walking distance to the Old Town (no steps up/down!). The owners - really nice and helpful. The rooms - clean and nice. Kitchenette - well, definitely needs improvement (Maja, please look inside drawers etc :)) Bathroom - as soon as equipped with shower cabin - will be almost perfect (current set up gives a small minus). Private parking place - a big advantage as you may not find a place for a big car just along the street.. But never mind the rooms. One can spend all day on terrace, admiring the view... almost nothing more needed to have great time in this city! Definitely would recommend to stay over night in Dubrovnik in this house!

Petra

Thursday, October 24, 2013
We've been staying with Maja in house Toni since 2009. We've stayed there alone and with a group of people and in all circumstances loved it. The location of the house and the view are spectacular-really hard to match even in Dubrovnik. The apartments are clean and pleasant, and the host, Maja, goes out of her way to accommodate her guests. I would highly recommend staying here. We will be back too!

An thony Faina

Wednesday, September 30, 2009
We had a wonderful visit in Dubrovnik. Apartments Kate and Toni and the wonderful view form the terraces added to the spendor. Everything was as advertised, the tranfer from the airport and to the bus station were all on time and as arranged. The beaches and historic area are beautiful, the food and wine and surroundings could not have been better. There were seven in our party, mostly retirees we all agree we would love to visit both Dubrovnik and your house again. Thank you for your hospitality and accomodating our change in schedule. Hope to see you again. Tony
Nga 60 - 200 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Maja Kirigin
+385 91 518 03 78
Nga 60 - 200 €/natë
Kontakt