Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente BIBA, Dubrovnik, Ploče

Përshkrimi

Apartament Biba ndodhet shumë pranë e hyrjes jugore të qytetit të vjetër të Dubrovnikut, vetëm disa minuta më këmbë nga qendra historike. Mobiluar plotësisht dhe zbukuruar vizitore ofrojnë apartament tonë strehim të rehatshme, me një tarracë të bukur mundësuar shikime mbi Qytetin e Vjetër, ishull Lokrum dhe detit. Një guralec plazhi i quajtur Banje, të përshtatshme për fëmijët, ndodhet direkt brenda duke ecur në distancë nga apartamenti ynë. Çdo gjë që ju mund të kenë nevojë është afër, një shëtitje të shkurtër do të ju merr në zemër të qytetit të vjetër, ku ju do të gjeni zyrat postare, bankat, supermarkete, restorante apo bare kafene, së bashku me monumentet e shumta, galeritë dhe gjëra të tjera interesante me vlerë të shohim. Pasi të keni arritur në Apartament Biba ju nuk do të duhet makinën tuaj, sepse çdo gjë është në mënyrë të ngushtë. Akomodimi: Distanca është 200 metra larg qytetit të vjetër dhe 100 metra nga plazhi kryesor quajtur Banje. Apartamenti eshte i pajisur plotësisht, me ajër të kondicionuar dhe përfshin TV dhe tarracë. Apartament ynë të ofrojë një pamje të bukur të Lokrum ishull dhe qendra e vjetër e qytetit të Dubrovnikut. Apartament është 45 sq m dhe ajo mund të strehojë deri në 6 persona, përbëhet nga kuzhinë, dhomë gjumi, tualet me dush dhe tarracë 30 sq m. Për çdo informacion ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 70 - 80 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Biba Hadžiahmetović
+385 98 59 35 75, +385 20 43 67 26
Nga 70 - 80 €/natë
Kontakt