Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Petra design apartment Old Town, Dubrovnik, Old Town

Përshkrimi

Dy dhoma gjumi Apartament (4 + 4) FREE internet wireless dhe mëngjes! Petra Apartament i projektuar është e vendosur në zemër të qytetit të vjetër të Dubrovnikut, vetëm disa hapa larg nga restorante, galeritë dhe të gjitha monumentet historike. Apartamente të përbëhet dy dhoma gjumi me TV (një me një krevat dopio dhe një tjetër me dy krevate), ka edhe dy dhoma jetojnë (çdo dhomë duke lënë ka një divan që mund të përbërë si një shtrat). Dhomë të vogël të jetesës është në hyrje të banesës (foto me divan të verdhë) dhe dhomë të mëdha të jetesës është në pjesën e poshtme të banesës (foto me divan blu). Në të njëjtin nivel ka një dhomë ngrënie dhe një kuzhinë. Apartamenti eshte rinovuar plotësisht në 03/2015. Çmimet janë për 4 person, pas 4 personit të çdo mysafir paguan 31,00 EUR / në ditë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Rachel

Thursday, April 26, 2018
This is an amazing apartment, perfect location for touring dubrovnik for both families and friends. Ideal and decor is unique and up to date and very clean. Would highly regard this property. Transfer option is great and would refer a friend.

Grant

Thursday, April 26, 2018
This apartment was perfect for our family of 5. A beautiful modern apartment with plenty of room with all features such as washer/dryer, kitchen, lovely soaps and body wash etc. as well as all linen. The breakfast included at the Festive cafe offers many choices. Staff very helpful. Highly recommend a stay at this apartment. Thank You Petrica.

Fiona

Thursday, April 26, 2018
We thoroughly enjoyed our stay in Dubrovnik and Petrica's apartment was modern, clean, well kitted out and in a great location (quiet by comparison to other parts of the old town). I was almost about put off by the palm tree wall I saw in the photos when booking but everything turned out to be good quality, tasteful and very pleasant. Our arrival was made easier as we only had to make our way to Cafe Festival (close to the main gate) and then Damir led us to the apartment, gave us beers / cold drinks and even carried my suitcase. We had breakfast for free each morning at Cafe Festival and also chose to dine there one evening. Service was great and food at dinner was yummy. I would highly recommend this apartment. Top tips: as with all accommodation within the old town, the apartment is a bit of a walk from any of the entrance gates so be aware of this when choosing to stay in the Stari Grad (old town). Don't make the same mistake we made and bring a hire car. It costs a fortune and is a pain to park anywhere near the Old Town! Thanks Petrica and Damir for making our stay so comfortable.
Nga 135 - 430 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Petrica Šanje
00385 99 212 9729
Nga 135 - 430 €/natë
Kontakt