Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MADRID, Dubrovnik, Old Town

Përshkrimi

Luksoze dhe me stil, të dizajnuara bukur apartament shtëpi mesjetar që kombinon zogth kozmopolit dhe bukuri të qytetit të vjetër. Vetëm minuta më këmbë tregti rrugë kryesore dhe atraksionet kryesore të qytetit të vjetër dhe beach.It është në 250 vjet shtëpi të vjetër në pjesën e rrafshët të qytetit të restauruar kohët e fundit pa hapa të shtëpisë. Ideal për udhëtarët që kërkojnë rehati dhe hotel luksoz me bukuri mesjetare. Ejani dhe përjetojnë sheshet Dubrovnik, kishat, galeritë e artit, festivale, bare dhe restorante janë vetëm një shëtitje të shkurtër nga banesa.   Apartament është e pajisur plotësisht dhe përbëhet nga një dhomë që jetojnë me një divan-krevat, tavolinë foldable ngrënie me 4 karrige, kati i dekoruar bukur me pllaka spanjolle. Ajo është gjithashtu e pajisur plotësisht kuzhinë që ka gaz dhe sobë elektrike, pjatalarëse, furrë me mikrovalë, beres kafeje. Living dhomë dhe dhoma gjumi kanë LCD TV me më shumë se 500 programe satelitore dhe nuk është një CD / DVD player. Dritaret kombinuar vjetra dhe moderne: shutters druri, rrjeta kundër mushkonjave lokal dhe ato janë dëshmi të shëndoshë. Ajo është plotësisht me ajër të kondicionuar dhe të nxehtë në dhomë gjallë / kuzhinë dhe dhomë gjumi. Dhoma gjumi ka një të madh mbret-size bed.Bathroom përbëhet nga dush shi me avionët masazh, pasqyra të ndryshme, tharëse flokësh, raft nxehtë peshqir, bilanc digjitale dhe lavatriçe.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 50 - 139 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Božo Fistanić
+34 63 699 48 85,+385 99 3030 410,+385 99 3030 411
Nga 50 - 139 €/natë
Kontakt