Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Diana IV, Dubrovnik, Old Town

Përshkrimi

I bukur, dritë dhe papafingo i qetë Diana 4 apartament me pamje shumë të bukur mbi kulmet e qytetit. 35 m2 apartament ka dhomë gjumi me sipërfaqe dhomë të gjallë, dhomë ngrënie, kuzhinë, banjo të vogla. Apartament ka gjithashtu falas Wi-Fi, TV LCD me kanale lokale, portativ ajër të kondicionuar, ngrohje elektrike, hekur me hekurosje bordit. Kuzhinë është e pajisur me me sobë elektrike me furrë, frigorifer me frigorifer, thotë dolli, beres kafeje, krijues çaj dhe të gjitha lehtësitë e tjera ju mund të kenë nevojë gjatë qëndrimit tuaj. Apartament është e përkryer për çift, por mund të strehojë personi 3 mbi krevat divan si. Ndodhet në zemër të qytetit të vjetër, brenda mureve të qytetit (e cila është një zonë në këmbë), në katin e 3 (papafingo) e shtëpisë private, të vjetra gati një 400 vjet. Vetëm disa hapa larg nga Stradun, rruga kryesore në Dubrovnik ishin të gjitha ngjarjet të zhvillohen. Brenda një distancë në këmbë ju do të gjeni gjithçka që ju duhet për qëndrim të këndshëm. Të gjitha tërheqjet historike janë disa minuta larg.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 45 - 120 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Igor Tosovic
00385917946610
Nga 45 - 120 €/natë
Kontakt