Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Diana III, Dubrovnik, Old Town

Përshkrimi

Extra i gjerë, i bukur, dritë dhe apartament të rehatshëm Diana3 me 50 m2. Apartament kanë 2 dhoma të veçanta: 1 dhomë gjumi me hapësirë ​​të punuar me PC dhe të jetesës dhomë / dhomë ngrënie me kuzhinë dhe banjo. Apartament gjithashtu ka pa Wi-Fi, LCD TV, TV Internet, portative me ajër të kondicionuar, ngrohje elektrike dhe të sigurt, hekur me hekurosje bordit. Kuzhinë është e pajisur me me 2 hotplates, frigorifer me frigorifer të vogël, thotë dolli, beres kafeje, krijues çaj, mikrovalë dhe të gjitha lehtësitë e tjera ju mund të kenë nevojë gjatë qëndrimit tuaj. Apartament është e përkryer për çift, por mund të strehojë personi 3 mbi krevat divan si. Ndodhet në zemër të qytetit të vjetër, brenda mureve të qytetit (e cila është një zonë në këmbë), në katin e 2 të shtëpisë private, të vjetra gati një 400 vjet. Vetëm disa hapa larg nga Stradun, rruga kryesore në Dubrovnik ishin të gjitha ngjarjet të zhvillohen.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 65 - 145 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Igor Tosovic
00385917946610
Nga 65 - 145 €/natë
Kontakt