Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente DIANA II, Dubrovnik, Old Town

Përshkrimi

Apartament Diana është e vendosur në qendër të Dubrovnikut Qytetin e Vjetër vetëm pak metra nga rruga kryesore Stradun ishin të gjitha ngjarjet ndodhin. Brenda një distancë në këmbë ju do të gjeni gjithçka që ju duhet për qëndrim të këndshëm. Apartament është shtesë e gjërë, me dorë bërë mobilje, ajo ka një dhomë gjumi, një dhomë ngrënie me kuzhinë dhe banjo dhe ndarë jetojnë CILAT dhomë përmban hapësirë ​​e pajisur me kompjuter dhe internet punuar. Apartament gjithashtu ka ajer te kondicionuar dhe SAT-TV. Personi 4 është akuzuar shtesë 25 euro për natë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Tomislav

Monday, May 21, 2012
I stayed there one week with my wife and 2,5 yo baby and we were very happy with everything. Our host (Igor) was great, invisible and unobtrusive all the time, but helpful and hearty when needed, he provided us all the informations we asked. Apartment is beautiful, traditional but still modern equiped with everything you wish for, TV, Wi-Fi, computer.. even though town is so beautiful that you will need those only in case of bad weather.. Many thanks to the owner and big congratulations on professional attitude.
Nga 65 - 145 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Igor Tosovic
00385917946610
Nga 65 - 145 €/natë
Kontakt