Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente DIANA I, Dubrovnik, Old Town

Përshkrimi

Ky apartament i gjerë përbëhet nga mobilje antike, ka dy dhoma gjumi, një dhomë ngrënie me kuzhinë të pajisur plotësisht dhe banjo. Apartamenti ka ajer te kondicionuar dhe TV. Dhomë gjumi shtesë është e vendosur në korridor të drejtë tjetër për apartament me hyrje të veçantë. Apartament Diana është e vendosur në qendër të Dubrovnikut Qytetin e Vjetër vetëm pak metra nga rruga kryesore Stradun ishin të gjitha ngjarjet ndodhin. Brenda një distancë në këmbë ju do të gjeni gjithçka që ju duhet për qëndrim të këndshëm. Personi 5 është akuzuar shtesë 20 euro për natë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 65 - 145 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Igor Tosovic
00385917946610
Nga 65 - 145 €/natë
Kontakt