Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament NEMO the King of the Beach, Dubrovnik, Lapad

Përshkrimi

Apartament Nemo është e vendosur të drejtën në shëtitore e bukur e Uvala Lapad, një shëtitje 2 min nga plazhet me rërë dhe guralecë, një pjesë e bukur dhe shumë tërheqëse të Dubrovnikut.  Shtëpia dhe banesën tonë janë të sapo ndërtuar dhe tipar të gjithë komoditetin që ju mund të kenë nevojë të kaloni një pushim të shumë të këndshme. Mjedis të qetë dhe paqësore, me bimësi mesdhetare ngjyra, t'i jepte një bukuri e bukur. Parkimi është në dispozicion në rrugë para shtëpisë tonë dhe stacion autobusi me lidhje të rregullta me autobus në qytetin e vjetër është vetëm 10 metra larg. Ne jemi të përkushtuar për të ju ofruar strehim të mirë të mundshme duke qëndruar në Apartament Nemo në mënyrë që të bëjë qëndrimi juaj në Dubrovnik të këndshme të jetë e mundur. Ndërsa qëndruar në Apartament Nemo ju mund të vizitoni Dubrovnikut Qytetin e Vjetër dhe guralecë dhe shumë plazhe shkëmbore së bashku gadishullin Lapad. Supermarkete, zyrë postare, banka, pfarmacy, restorante të ndryshme ofrojnë, fëmijëve shesh lojërash me amusement park, fushe tenisi, janë të gjitha shumë të afërt dhe brenda ecin distanca nga banesa.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Lily and Aksal

Sunday, August 19, 2018
We stayed in NEMO apartment for 3 nights. Location of this apartment is perfect. Close to the beach, restaurants, stores and close bus ride from to the old town Dubrovnik. The apartment was clean, and modernly furnish with nice balcony to enjoy your morning coffee. Our bed was very comfortable. Our host Mirjana was very helpful. She provided us with a lot of useful information and tips for our stay in Dubrovnik. We would definitely recommend this apartment to everyone. Lily

Andris

Saturday, September 10, 2016
Apartment Nemo is very close to everything, cafe’s, restaurants, the shop, the bus stop and the beach at 2-3 min walks. Very friendly owners Mirjana, fully equipped and clean apartment, decoration is nice and modern, comfortable bed and quiet there. Very important for this “hilly” area, we didn’t have to walk up to hill from beach to apartment!!! Thank you, Mirjana, if we go back to Dubrovnik, we will definitely stay here again!

Alena

Thursday, February 18, 2016
Apartment Nemo is amazing, clean, there is everything you need. The location is the best, 2 min from Lapad beach, near shops and a lot of restaurants and bars. The bus station to old town Dubrovnik is 5 minutes from apartment. The owner Mirjana is really nice and helpful. We will definitely stay again.