PETRA II

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente PETRA II, Dubrovnik, Lapad

Përshkrimi

Petra Apartament është 66 metra katror të mëdha (+ tarracat) dhe mund të strehojë 4 +2 persona. Ajo ka dy dhoma me krevate dopio dhe dhomë gjërë e jetesës me TV dhe Sht. Petra Apartament ka një kuzhinë të pajisur plotësisht (përfshirë mikrovalë dhe larëse enësh), dy banjo, nje ballkon dhe një tarracë. Apartament është ajër i kondicionuar.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 net
Ivo Salatic
+385 98 427 101
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt