Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Shtëpia Petra

Përshkrimi

House Petra është e vendosur në një vend të qetë në rajonin e Konavle, në fshatin Zastolje, 30 minuta (30 km) me makinë nga Dubrovniku kroat perla qytetit. Kjo dekoruar tastefully shtëpi ofron një pushim i përsosur dhe i qetë. Konavle është një rajon me bukuri të veçanta natyrore dhe kontraste: malore dhe lugina, kodra e gjelbër dhe guri lakuriq, ajo është e njohur për atmosferën karakteristike, doganat dhe folklorin, dhe veçanërisht për sinqertë të tyre, pret të përzemërta dhe të gëzuar. . Dubrovnikut Aeroporti ndodhet vetëm 15 minuta nga shtëpia. Dyqan i afërt është një supermarket vetëm 2 km nga shtëpia (Gruda). Një restorant i mirë që shërbejnë ushqim tradicional është 3 kilometra larg quhet Konavoski Dvori, 10 km është një guralec plazhi me rërë dhe, në Molunat, 10 kilometra në veri është e Cavtat, me një përzgjedhje e mirë e restorante, bare dhe plazhet e bukur gjithashtu. Mali i Zi është nga shtëpinë e largët 15 km. House (6 +2) ka 3 dhoma, 2 banjo, të mëdha jetojnë dhomë me kuzhinë. Apartament ka 125 m2.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Ivo Salatić
+385 98 427 101
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt