Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA KATARINA II, Dubrovnik, Babin kuk/Lapad

Përshkrimi

Ndërtesën e ndërtuar rishtas bashkëkohore ofron një kodër tani preferuar dhe ekskluzive me një largim të veçantë për banim me pamje gjirin Lapad. Një strukturë arkitektonike imponuar strehimore brenda saj një oazë të paqes dhe luksoze ku stili është mjaft moderne, por vlerat klasike janë të mirëmbajtura ende. Konceptin e saj kombinon një dizajn të qartë gjuhë të jetesës me një vëmendje të përpunuar për çdo detaj që ngërthen linjat ndërmjet ngrohtësinë e një shtëpie dhe komoditetin e një strehimi elegante. Disa plazhe të lezetshëm, detit-side promenades, dhe kafenetë aktiv janë brenda në këmbë largësi të Villa Katarina, por vendin e tij vetëm në kufirin e ndërtimit pa zonën e gjelbër e bën atë edhe një vend për të kapur momentet e paqes dhe të rizbulojnë kënaqësitë e thjeshta të det, ajër, dhe kohë në një atmosferë të veçantë të bukurisë. Me një sy të kujdesshëm që synon drejt pasurimin përvojë udhëtarëve moderne 'pushime, të gjitha apartamentet kanë: - Kuzhine e pajisur plotësisht me sobë, frigorifer mikrovalë,, ibrik, coffeemaker, thotë dolli, dhe të gjitha veglat. - En-suite banjo me dushe fërkoni pushtet dhe tharëse flokësh. - Send Wi Fi qasje në Internet, të dyfishtë marrës satelitor TV, hi-fi sistem stereo (DVD, filma dhe muzikë sipas kërkesës). - Ngrohje qendrore dhe ajrit të kondicionuar në çdo dhomë. - Dy shtretër ndashëm dhe një krevat divan që fle 1-2 persona - Shtëpisë dhe shërbim në dhomë dy herë në javë, Lavanderi në kërkesë. - Parking në natyrë. - 8 dhe tarraca 12m2 e mobiluar. Apartament Green Olive (42m2 +8 m2 tarracë) deri në 4 persona.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 85 - 130 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Petar Martinovic
+385 91 529 47 49
Nga 85 - 130 €/natë
Kontakt
;