Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente COPACABANA, Dubrovnik, Babin kuk/Lapad

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në Lapad, 300 metra nga Copacabana, një nga plazhet më të njohura në Dubrovnik. 50m nga banesa është një dyqan të vogël, si dhe një linjë direkte me autobus në qendër të qytetit të vjetër është më pak se 100 m. Apartament i 85 m ka 2 dhoma gjumi dopio, dy banjo, vaskë masazh, larja e makinës me tharëse. Kuzhinë është e pajisur plotësisht, ka një frigorifer të madhe me krijues akull. Dhomë të gjallë ka një madhësi prej 30m 2, ka një TV HD, satelit, DVD, pa qasje në internet pa tel. Në marrëveshje me pronarin - mundësinë e rezervimit një ekskursion një ditor me anije në ishujt ose një panoramë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Babin kuk/Lapad

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Babin kuk/Lapad