Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Riva, Drašnice

Përshkrimi

Apartament Riva është një apartament sapo rinovuar në ofertë e vendosur të drejtën në ujore në Drašnice: - Apartament Riva është një apartament tërësisht i ri i dyfishtë i vendosur në një shtëpi e sapo rinovuar guri cila është e vendosur të drejtë në ujore në qendër të Drašnice. Ajo është vendosur 8 metra nga deti, 30 metra nga plazhi Apartament është i përshtatshëm për 2, 2 + 1 ose 2 + 2 persona. Ky apartament duplex është vendosur në 2 kate dhe përbëhet nga katin e parë me banjo, dhomë gjumi dhe ballkon me pamje nga deti dhe katin e parë me dhomen e ndjenjes dhe zona kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar rishtazi dhe zbukuruar e drejtë përmes dhe të pajisur me mobilje të reja, orendi dhe pajisje. Çdo gjë në banesë është krejtësisht i ri, rinovim përfundoi në qershor 2014.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Ivan Urlic
0038521626543
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;