Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Ivan A4, Drašnice

Përshkrimi

Apartament për 4 persona të vendosura në katin e dytë, ka rreth 55m2, ka 2 dhoma gjumi, kuzhinë / dhomë që jetojnë me krevat divan, banjo, ajer te kondicionuar, TV, ballkon me pamje deti, parkim falas në frontin e shtëpisë. Apartamenti ndodhet në Drašnice, në një shtëpi 150m ndodhet nga deti.  

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Ivan Urlic
0038521626543
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;