Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Ivan A2+2

Përshkrimi

-apartment për 2 + 2 persona. Apartament është rreth 45m2. Ajo është vendosur në katin e 2. Apartament ka 1 dhomë gjumi, kuzhinë / dhomë të gjallë me pull-out shtrat, banjo, ajër të kondicionuar, TV, 2 ballkone me pamje në det, parking pa pagesë në para shtëpisë. Apartamenti ndodhet në Riviera Makarska në Drašnice në një shtëpi 150 milion nga plazhi.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 30 €/natë
Ivan Urlić
0038521626543
Nga 30 €/natë
Kontakt