Apartamente Filipovic A1 (A2) 29064, Drašnice, , Rajoni i Splitit/Dalmacisë

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Filipovic A1 (A2), Drašnice

Përshkrimi

3 Lloji yje me të shihni pamje të vendosura në një fshat të vogël peshkimi Drašnice e cila është 10 km nga qyteti i Makarska. Ne jemi marrë me qera 2 apartamente, të vendosura në një katin e parë dhe të dytë. Largësia nga deti është 180m. Apartmenst janë të pajisura me një madhësi krevat në një dhomë, dhe në dhomën tjetër ka 2 shtretër të ndara. Madhësia e apartamenteve janë 85 metra katrore me tarracë prej 15 metra katrore me tavolinë të madhe prej druri dhe kopsht, dhe madhësia e ballkon është 5 metra katrorë. Apartamente janë të reja, me ajër të kondicionuar, të mobiluar luks me LCD TV, SAT, divan lëkure, larëse enësh, lavatriçe, mikrovalë, makinë Kafe, vend parkimi të siguruara, djeg, DVD, internet falas, pamje nga deti, frigorifer të thellë, larëse enësh. Pajisje shtesë.: Hekur, grazhd fëmija (nëse është e nevojshme) Ne të pastër dhomëza pas çdo ndryshimi mysafir.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Agnieszka

Monday, July 10, 2017
Wczoraj wróciliśmy z wypoczynku u Państwa Filipovič. Bardzo dziękujemy za przemiłe przyjęcie, owoce, słodycze, ciasto i rakiję oraz super prezent na odjazd. Apartament luksusowy, bardzo dobrze wyposażony. Jest nawet przeciskacz do czosnku :) Właściciele uprzejmi i uczynni. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 net
Daniel Filipovic
00385 98 501 726
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt