Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente A8, Drašnice

Përshkrimi

Ky apartament i gjerë është rreth 100m2 në size.It është e vendosur në vendpushimin e Drašnice i cili është në Riviera Makarska. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka marrë 4 dhoma gjumi dhe 3 banjo, një kuzhinë dhe që jetojnë dhomë me TV, ajër të kondicionuar dhe couch.There janë tre ballkone me pamje në det. Shtëpia është e vendosur rreth 150 milion nga deti dhe rreth 70 milion nga qendra, mini-tregu, zyrën postare. Restorantet dhe kafenetë janë vetëm disa minuta më këmbë away.There plazhe shumë në Drašnice për të zgjedhur. Ka disa plazhe të bukura izoluar mes Drašnice dhe Igrane shumë.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Ivan Urlic
0038521626543
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;