Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Dramalj-Crikvenica 03, Crikvenica

Përshkrimi

Deti dhe plazhi me rërë dhe zhavor 100 milion, me bare dhe restorante Caffe. Oborr dhe kopsht me zonën Barbecue. Tarracë dhe ballkon. Gjelbër. Parking. Ngrohjes qendrore për kohën e dimrit. Pajisur me sasi të mjaftueshme të peshqir dhe liri krevat. Një shëtitje e këndshme përgjatë liqenit ju merr në qendër të Crikvenica në 20 minuta dhe qendra e Dramalj në 10 minuta. Largësia në dyqan ushqimore 400 m, 100 m Beear shtëpi, 100 restorant m (duke përfshirë restorant peshku) është. Apartament Crikvenica Dramalj: AP03: 2 +2 katin e parë. Apartamenti ndodhet në një ndërtesë në rrugën drejt Crikvenica Dramlju, pranë oqeanit. Të përfshira në seri e çmimeve: taksave lokale turistike, kuzhine e pajisur plotësisht, mikrovalë, ajer te kondicionuar, TV satelitor, banjo. Pets të lejuara. Kur prenotim, ju lutemi të paguajnë 100 € më shumë se apartamente rezervuara. Pjesa tjetër e mbërritjes. E-mail kontakt. zlatko.jurusic @ zg.t-com.hr

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 40 €/natë
Qëndrimi Min është 5 natë (s)
Zlatko Jurušic
+385916152268
Nga 40 €/natë
Kontakt