Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament PINO Green, Cres, Cres

Përshkrimi

Shtëpia është 300 metra nga plazhi, me ballkon e saj ofron një pamje të lë pa frymë e Cres gji. Akomodimi objektet janë të vendosura në katin e parë të shtëpisë në një zonë të qetë Grabar. Kopsht përbëhet nga gurë të mbushur me lule dhe pemë ulliri. Në afërsi (rreth 200 m) me dyqane e saj dhe restorante, një marinë dhe gazit stacion. Largësia në qendër të qytetit dhe stacioni i autobusit është 1000 m portin më të afërt të trageteve Merag është 12 km larg, aeroport Rijeka (në ishull) 55 km dhe 80 km Rijeka. Në katin e parë të shtëpisë që është për qira janë apartamente, studio dhe dhoma. Pranimi për mysafirët është i ndarë dhe larg nga hyrja e pronarëve në shtëpi.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Jure & Sara

Thursday, August 11, 2016
Lokacija je super, apartmaji so brezhibni, lastniki so zelo prijazni, ko se zbudiš imaš zlata vreden razgled na morje ali pa zvečer na sončni zahod :) Mesto je par minut hoje stran, v bližini je pa kar nekaj prečudovitih lokacij za kopanje. Če posplošimo - definitivno priporočam!

Alenka&Andraž

Monday, August 10, 2015
Izjemno prijazni lastniki, lepa okolica, modern in čist apartma, čudovit razgled in zlata vredna klima :) - kaj več si še lahko zaželite? Ob večerih si lahko privoščite kratek sprehod do centra mesta, kjer najdete dobro hrano, pijačo in vedno prijazno postrežbo. Lahko obiščete veliko lepih plaž v bližini in tudi na samem otoku (Kovačine, Valun, Martinščica ...). Skratka odličen dopust, ki bi ga z veseljem spet ponovila :)

Marko Petričević

Saturday, August 8, 2015
Wir haben heuer erstmals das Appartement der Familie Bunicic gebucht. Wir waren von der Gastfreundschaft, der schönen Gegend und der hochwertigen Unterkunft begeistert. Die Unterkünfte haben eine wundervolle Aussicht auf die Bucht von Cres, befinden sich in einem ruhigen, aber zentrumsnahen Stadtteil sowie in der Nähe eines schönen familientauglichen Strandes. Die Appartements sind in einem Haus mit gepflegter Botanik untergebracht und sind die saubersten die wir je besucht haben.
Nga 38 - 60 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Dubravka Buničić
385 98 812 129 / 385 51 571 399
Nga 38 - 60 €/natë
Kontakt