Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente apartman-4, Cres, Cres

Përshkrimi

Cres është i njohur për shumëllojshmërinë e saj të gjerë të objekteve turistike, vende dhe qytete që janë duke u përpjekur për të kënaqur dëshirat e çdo mysafir.  Në njërën anë e detit, duke ofruar të gjitha pasuritë e tyre e Cres bën të sigurt që duke lejuar zhvillimin e peshkimit, tregtisë, në anën tjetër të vendit, për të plotësuar nevojat e popullsisë së lashtë për kultivimin e hardhisë dhe shqetësim. Apartamente private Vilma muzic janë të vendosura në ishullin e Cres Cres në qytet. Ato janë të vendosura në një zonë të gjelbër i quajtur Melin e cila është një nga më tërheqëse të Cres. Apartamentet tona janë të vendosura në një shtëpi private vetëm 150 metra nga deti dhe 150 metra nga qendra e qytetit, në një zonë të bukur dhe të qetë me një pamje të gji të Cres ACI Marina dhe. Shtëpia jonë është e vendosur vetëm 150 metra nga deti dhe nga zona e quajtur shëtitore e cila është një i ajrosur njohur destinacion turistik me plazhe të shumta, promenades, restorante dhe zona për kampe duke ofruar një sërë sportive dhe argëtuese emocionuese. Shtëpia përbëhet nga një apartament për 4 +1 persona, tre apartamente për 4 persona, dhe më shumë një "apartament në studio për 2 persona. Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV satelitor-së, kuzhina të pajisura, të pajisur të plotë, ajer te kondicionuar sipas kërkesës, plus ata kanë një tarracë me pamje nga deti. Apartament madhësive = 45 = 6m ² m² ballkon, kati i dyte 2 x dhomë dyshe WC / banjo me dush Kuzhinë dhe dhomë ngrënie Air conditioning Anije të përgatisë dhe të shërbejë ushqim dhe pije dhe takëm Frigorifer me frigorifer Filter kafe Terrace, tavolinë + karrige Digital TV satelit dhe tokësore me 600 programe -AC Pamje nga deti Avantazhe të mëtejshme:  Peshqir dhe fletët janë siguruar nga brenda dhe ndryshimi një herë në javë ose me marrëveshje. Tharëse flokësh dhe pranga janë në dispozicion në Claim. Në dispozicion për të gjithë mysafirët është përdorimi i Barbecue dhe dushe parkim të hapur dhe të sigurt në frontin e shtëpisë. Pets leje nga shpallja e kaluar. Në intimitetin e zarzavate janë dispozione një vuaj në natyrë dhe një dush në natyrë, dhe është siguruar parkimi në para shtëpisë. Afërsia për të gjitha llojet e transportit për të marrë ju nga mundësia e lehtë dhe të shpejtë nga ne dhe gjithashtu duke e bërë të pronës do të jetë pika e fillimit për turne në të gjitha vendet në ishullin e Cres. Apartamente private Vilma muzic janë mobiluar dhe i përgatitur në mënyrë që ne u përpoq për të krijuar një atmosferë tërheqëse dhe private që do të kënaqë çdo mysafir. Na vizitoni dhe ju dhe familjen tuaj të japë një të këndshme dhe cilësi. Ne përzemërsisht apettiamo Muzic FAMILJA

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 65 - 97 €/natë
Qëndrimi Min është 2 natë (s)
Renato Mužic
+385 51 571 361, +385 (0)981752466
Nga 65 - 97 €/natë
Kontakt