Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente PINO Orange, Cres, Cres

Përshkrimi

Shtëpia është e vendosur në një zonë të qetë të qytetit të Cres rrethuar me lule dhe pemë ulliri. Afërsia me detin është 3-4 minuta në këmbë. Të gjitha apartamentet kanë ballkone me një nga pikëpamjet më të bukura të Cres gji. Ne kemi parkim tona.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Federica

Saturday, August 16, 2014
Consigliamo a tutti l'appartamento di Pino. Noi abbiamo alloggiato nell'appartamento arancio, ideale per 2/3 persone in cerca di tranquillità e relax. Siamo stati benissimo, appartamento pulito, proprietari simpaticissimi, molto ospitali e disponibili. Da tornarci subito.
Nga 45 - 85 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Dubravka Buničić
385 98 812 129 / 385 51 571 399
Nga 45 - 85 €/natë
Kontakt