CULE --blizina mora--kucni ljubimci dobrodošli-blizina plaze-centra muzeja-na mirnoj lokaciji-

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente CULE - close to the sea - pets welcome - in a quiet location, Cres, Cres

Përshkrimi

Nëse doni një pushim të pushuar në një brendshme të ngrohtë ne mund të ofrojmë. Shtëpi familjare është e vendosur në një zonë të qetë të qytetit të Cres, gjendet 50 m nga qendra e qytetit dhe 100 metra nga plazhi. Apartamentet janë të dizajnuara në një mjedis fshatar e oborrit, shtretër rregulluar lule, nja dy kuvertën dhe fireplace në natyrë. Apartamentet kanë një kuzhinë, banjo, rri kot, TV satelitor, ajer te kondicionuar dhe një tarracë. Pets janë të mirëpritur! Rekomandimet për apartamente është në librin udhëzues për Time-Out ROUTARD i Kroacisë: 'Këmbë nga rruga Rialto nga porti, një' në dispozicion një krahasim me lozhë dhe orën. Fshehur në një port paralel rrugicë, në shtëpinë fshatar qytetin përmban Josip 4App., Shumë rehat me Sat-TV, dushe, TWC, ajer te kondicionuar, liri krevat dhe nikel private darkë. Një ishull të qetë në zemër të qytetit, ose ju mund të gëzojnë aperitiv në oborr para se të sjellë bashkë me turmën e dëmtimit në port.                                                                                                   

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Milva e Michele

Thursday, March 31, 2016
Che dire? Già dal primo contatto il proprietario si è rivelato molto gentile e disponibile. La posizione è fantastica, in 5 minuti si arriva al centro della città e al mare, perciò è comodo sia per fare una passeggiata, la spesa, una cenetta o un tuffo. Da Cres partono alcune escursioni via mare e noi siamo stati contenti di aver seguito il consiglio di Josip, il proprietario di casa, per la nostra gita marinara. L'isola è davvero bella e lo slogan "Cres no stress" è perfetto! Da qui si raggiungono in poco tempo altri paesi e spiagge da visitare, compresa l'isola Losinj. Abbiamo trascorso una vacanza bellissima e la sistemazione ha influito molto, tanto che abbiamo prolungato di un giorno la permanenza e Josip, ancora una volta, è stato gentilissimo e pur di accontentarci, anche per un giorno solo, ci ha fatto un cambio di appartamento, quindi siamo rimasti 12 giorni. Non ci resta che prenotare per il 2016 ed è la prima volta che andiamo per due anni consecutivi nello stesso posto. Quindi, che dire? Grazie Josip! Milva e Michele - Bologna
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 net
Josip Cule
+385 98 86 48 95, +385 51 57 22 54
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt