CULE II blizina plaže-mora-muzeja-u centru-u blizini muzeja-kucni ljubimci dobrodošli

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente CULE II close to the beach and museum - in a quiet location, Cres, Cres

Përshkrimi

Shtëpi familjare është e vendosur në një zonë të qetë të qytetit të Cres, gjendet 50 m nga qendra e qytetit dhe 100 metra nga plazhi. Apartamentet janë të dizajnuara në një mjedis fshatar e oborrit, shtretër rregulluar lule, nja dy kuvertën dhe fireplace në natyrë. Apartamentet kanë një kuzhinë, banjo, rri kot, TV satelitor, ajer te kondicionuar dhe një tarracë. Nëse doni një pushim të pushuar në një brendshme të ngrohtë ne mund të ofrojmë. Pets janë të mirëpritur! Rekomandimet për apartamente është në librin udhëzues për Time-Out ROUTARD i Kroacisë: 'Këmbë nga rruga Rialto nga porti, një' në dispozicion një krahasim me lozhë dhe orën. Fshehur në një port paralel rrugicë, në shtëpinë fshatar qytetin përmban Josip 4App., Shumë rehat me Sat-TV, dushe, TWC, ajer te kondicionuar, liri krevat dhe nikel private darkë. Një ishull të qetë në zemër të qytetit, ose ju mund të gëzojnë aperitiv në oborr para se të sjellë bashkë me turmën e dëmtimit në port.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 net
Josip Cule
+385 98 86 48 95, +385 51 57 22 54
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt