Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente APARTMAN-1, Cres, Cres

Përshkrimi

Muzic Apartamente private janë të vendosura në ishullin e Cres Cres në qytet. Ato janë të vendosura në një zonë të gjelbër i quajtur Melin e cila është një nga më tërheqëse të Cres. Apartamentet tona janë të vendosura në një shtëpi private vetëm 150 metra nga deti dhe 150 metra nga qendra e qytetit, në një zonë të bukur dhe të qetë me një pamje të gji të Cres ACI Marina dhe. Shtëpia jonë është e vendosur vetëm 150 metra nga deti dhe nga zona e quajtur shëtitore e cila është një i ajrosur njohur destinacion turistik me plazhe të shumta, promenades, restorante dhe zona për kampe duke ofruar një sërë sportive dhe argëtuese emocionuese. Shtëpia përbëhet nga një apartament për 4 +1 persona, dy apartamente për 4 persona, plus dy apartament në studio për 2 persona. Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV satelitor-së, kuzhina të pajisura, të pajisur të plotë, ajer te kondicionuar, plus ata kanë një tarracë me pamje nga deti. Në intimitetin e zarzavate janë dispozione një vuaj në natyrë dhe një dush në natyrë, dhe është siguruar parkimi në para shtëpisë. Afërsia për të gjitha llojet e transportit për të marrë ju nga mundësia e lehtë dhe të shpejtë nga ne dhe gjithashtu duke e bërë të pronës do të jetë pika e fillimit për turne në të gjitha vendet në ishullin e Cres. Apartamente private Vilma muzic janë mobiluar dhe i përgatitur në mënyrë që ne u përpoq për të krijuar një atmosferë tërheqëse dhe private që do të kënaqë çdo mysafir. Madhësive Apartament = 55 m², Terrace 28 m², kati i parë 2 x dhomë dyshe WC / banjo me dush Kuzhinë Anije të përgatisë dhe të shërbejë ushqim dhe pije dhe takëm Frigorifer me frigorifer Filter kafe Terrace me ombrellë, tavolinë + karrige Digital TV satelit dhe tokësore me 600 programe Avantazhe të mëtejshme:  Peshqir dhe fletët janë siguruar nga brenda dhe ndryshimi një herë në javë ose me marrëveshje. Tharëse flokësh dhe pranga janë në dispozicion në Claim. Në dispozicion për të gjithë mysafirët është përdorimi i Barbecue dhe dushe parkim të hapur dhe të sigurt në frontin e shtëpisë. Pets leje nga shpallja e kaluar. Na vizitoni dhe ju dhe familjen tuaj të japë një të këndshme dhe cilësi. Ne përzemërsisht apettiamo Muzic FAMILJA

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 65 €/natë
Qëndrimi Min është 1 nights
Renato Mužic
+385 51 571 361, +385 (0)981752466
Nga 65 €/natë
Kontakt