Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Villa La Perla, Cavtat

Përshkrimi

Afër Elegant Suite në det. Villa La Perla është vendosur në fillim të hyrjes në qytetin e vjetër të Cavtat. Kjo është një shtëpi e bukur mbuluar me gurë natyral i rrethuar nga një kopsht të bukur të Mesdheut lule. Enjoy pamje madhështore dhe perëndimit të diellit nga tarraca dhe ballkone mbi det, Cavtat, qytetin e vjetër të Dubrovnikut dhe Gjirin e Zhupa. RRETH Cavtat: Cavtat - Epidaurum antike në Adriatik është paraardhësi i Dubrovnikut. Ky vendbanim mesjetar ishte ndërtuar në shpatet e gadishullit me dy bays piktoresk. Ndërtimi i gjatë shekujve mbi parimet e harmonisë njohur stilin e Dubrovnikut, ai u pasuruar vazhdimisht me të dy aseteve materiale dhe shpirtërore në çdo periudhë të ekzistencës së saj. Përrallë e saj kulturore dhe historike e bukurive unike të bëjnë atë në një nga destinacionet turistike më të njohura përgjatë bregdetit kroat. Afërsi të Dubrovnikut, klimës mesdhetare dhe bimësi të pasur kanë bërë të mundur për të zhvilluar në Cavtat kulturore qendër, sociale dhe turistike të Konavle se lulezon mbi bukurinë e saj natyrore. Akomodimi: Villa La Perla të përbëhet nga: - 2 dhoma gjumi dyfishtë / banjo / gjendjen e ajrit dhe pamje nga deti me ballkon - 2 dhoma gjumi dyfishtë / banjo / gjendjen e ajrit dhe pamje park - 1 dhomë e trefishtë me sistemin banjo / ventilimit / pamje parkut - Dhomë që jetojnë me TV dixhitale SAT - Dhomë ngrënie me kuzhinë equieped plotësisht (Cocker, furrë, frigorifer, mikrovalë, enët) me tarracë / pamje të madhe të detit - Tarracë me Barbecue në frontin e shtëpisë - spote private parkimi - 1 dhomë gjumi të dyfishtë kusht Apartament / ajrit, SAT TV Të gjitha njësitë e akomodimit janë të pajisura plotësisht, duke përfshirë peshqir, postova. Çmimi përfshin të gjitha shpenzimet si rryma, uji dhe pastrim final. Transferimi nga aeroporti mund të rregullohet nëse është e nevojshme. Apartamenti ndodhet në katin e poshtme dhe ka hyrje të saj. Ai përbëhet nga 1bedroom, dinning dhomë me kuzhinë të kombinuara tastefully së bashku, banjo me dush dhe një tarracë të bukur në anën e detit. Pajisje të tjera përfshin SAT TV, WIFI dhe gjendjen e ajrit. - Për një qëndrim më pak se 3 ditë çmimi rritet për 20%. - Për një konfirmim të rezervimit një parapagimi prej 30% është i kërkuar. MIRË SE VINI NË VILLA La Perla në Cavtat, një oazë të vogël në afërsi të Dubrovnikut !!!

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 5 natë (s)
Anita Butrica
+385 91 524 6581
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;