Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA MARLAIS II, Cavtat

Përshkrimi

Villa Marlais është vendosur vetëm mbi hyrje në qytetin e vjetër të Cavtat. Atmosfera e ngrohtë dhe miqësore, një mjedis të qetë dhe pikëpamjet e shkëlqyer në det, Cavtat dhe Gjirit të Zhupa do të sigurojë një përvojë pushim për të kujtuar. Vendet si ofruar Cavtat kaq shumë për vizitorët janë mjaft të rralla. Peizazhet e saj, trashëgiminë e pasur kulturore dhe historike së bashku me gamën e shërbimeve që ofrohen për turistët të përmbushur kërkesat e turistëve ditët e sotme, duke e bërë atë një nga destinacionet më tërheqëse në bregdetin e Adriatikut. Cavtat është e vendosur në mes të qytetit magjike të Dubrovnikut nga njëra anë dhe Konavle bukur nga ana tjetër. Çdo vizitor mund të zbulojnë dëshirat e tij, të gëzojnë limane fshehur në paqe, shëtitje të gjata në bregdet apo të kalojnë pushime aktive duke shkuar në për programet zbavitëse kulturore sportive rekreative dhe. Akomodimi: - Apartament A2 (90 m2) **** ndodhet në katin e parë, të pajisura plotësisht dhe mobiluar tastefully. Ky apartament i gjerë dhe luksoze strehon 4 +2 persona dhe përbëhet nga 2 dhoma gjumi, kuzhine, zonë të madhe dinning, dhomë të rehatshme të jetesës, 2 banjo, 2 një tarracë të gjerë me pamje madhështore mbi Cavtat dhe detit. Pajisje të tjera përfshin ajer te kondicionuar, SAT TV dhe qasje në internet. - Zbritje të mundshme për qëndrime të gjata - Qëndron më pak se 3 ditë +20% - Gjatë dimrit çmimet speciale, na kontaktoni për një kuotë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
;