Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA MARLAIS, Cavtat

Përshkrimi

Villa Marlais është vendosur vetëm mbi hyrje në qytetin e vjetër të Cavtat. Atmosfera e ngrohtë dhe miqësore, një mjedis të qetë dhe pikëpamjet e shkëlqyer në det, Cavtat dhe Gjirit të Zhupa do të sigurojë një përvojë pushim për të kujtuar. Vendet si ofruar Cavtat kaq shumë për vizitorët janë mjaft të rralla. Peizazhet e saj, trashëgiminë e pasur kulturore dhe historike së bashku me gamën e shërbimeve që ofrohen për turistët të përmbushur kërkesat e turistëve ditët e sotme, duke e bërë atë një nga destinacionet më tërheqëse në bregdetin e Adriatikut. Cavtat është e vendosur në mes të qytetit magjike të Dubrovnikut nga njëra anë dhe Konavle bukur nga ana tjetër. Çdo vizitor mund të zbulojnë dëshirat e tij, të gëzojnë limane fshehur në paqe, shëtitje të gjata në bregdet apo të kalojnë pushime aktive duke shkuar në për programet zbavitëse kulturore sportive rekreative dhe. Akomodimi: - Apartament A1 (55 m2) *** ndodhet në katin e poshtme, të pajisura plotësisht dhe mobiluar tastefully. Ajo strehon 2 +2 persona dhe përbëhet nga një dhomë gjumi, kuzhinë me dinning zonë, dhomen e ndjenjes, banjo, një tarracë të gjerë me pamje të bukur mbi Cavtat dhe detit. Pajisje të tjera përfshin ajer te kondicionuar, SAT TV dhe qasje në internet. - Zbritje të mundshme për qëndrime të gjata - Qëndron më pak se 3 ditë +20% - Gjatë dimrit çmimet speciale, na kontaktoni për një kuotë

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Aktualisht joaktive

Ky njoftim aktualisht nuk është aktiv. Ne e publikojmë atë vetëm për qëllime referimi. Sidoqoftë pronari mund ta aktivizojë atë së shpejti.

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Cavtat

Kthehuni më vonë ose shihni reklama të tjera aktive:  Cavtat