Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Vila Villa Majda, Brsec, Brseč

Përshkrimi

Fshati Brsec VIDEO:https://www.youtube.com/watch?v=l6KcxNW6sOs Fshati në bregun lindor të Istrias, në shpatet e malit Ucka. Nga bregut të rritet steeply në gurë mbi të cilat pjesën qendrore të qytetit është vendosur (157 m). Vogla, historike, idilik, fshati piktoresk dhe peshkimit, në perëndim të rajonit, në një kodër në këmbët e një mal me një pamje të bukur, 10 km në jugperëndim të Mošćenička Draga, 17 km në jugperëndim të Lovran, 24 km në jugperëndim të Opatija.  Të gjitha shërbimet në Mošćenička Draga 10 km. Në Vendi: Grocery dyqan, zyrë postare, restorant, muze. Për më tepër farmaci është 10 km, 10 km mjeku. Mundësitë tjera për blerjet dhe argëtuese në 10/24 km. Lidhjet: Highway A1 Zagreb - Rijeka - Opatija, exit "Opatija" 24 km nga Brsec. Vazhdon në rrugën Opatija Lovran - Moscenicka D. - Brsec. Railway line Zagreb - Rijekë. Stacion hekurudhor "Rijekës" në 36 m. Biznes. Porti i Rijekës në 36 km.  Nëse ju arrini me aeroplan: aeroport Rijeka (Omisalj) (RJK) në 70 km, Pula (PUY) në 65 km. Qyteti në verën Brsec Guriçkë plazh, 1,2 km nga qyteti. Rocky, 1,2 km nga qyteti. Bej, 1,2 km nga qyteti. Marina në 1,2 km. Summer sportive në 10/17 km. Peshkimit (me leje). Mountain rritjet, malit turne. Brenda 4-dhoma shtëpinë 87 m2 me 2 kate në 1.  Floor, në juglindje të vendit, të bukur, moderne dhe komode orendi: jetesës / ngrënjeje dhomë me 1 dyfishtë divan-krevat dhe satelitore TV, dalja për në tarracë. 1 dhomë me krevat dopio 1 (140 cm). Aneks kuzhine (2 hotplates, thellë Frigoriferi). Dush / WC. Upper kati (outdoor hapa): jetesës / dhomë ngrënjeje 35 m2 TV me satelit dhe DVD, dalja për në ballkon në tarracë. 1 dhomë me 1 krevat dhe 1 krevat dopio (160 cm). Aneks kuzhine (4 hotplates, pjatalarëse, frigorifer). Dush / bidet / WC. Ballkon 12 m2. Terrace 12 m2. Terrace mobilje.  Pamja e detit. Facilities: makinë larëse. Parking, gardhuar (3 makinave). House / rezidenca E re, e bukur, shtëpia komode "Majda", 2 kate, rrethuar me pemë, Brsec më poshtë, jashtë vendpushimit, 800 m nga qendra, në një shpat, 300 m nga deti, 300 metra larg plazhit, në të gjelbër. Për përdorim të vetëm, jashtë dush, verandë (18 m2), në natyrë mobilje, barbecue. Mbuluara parkimi në shtëpinë e të pronës.  Shop, restorant, autobusi 800 m, guriçkë plazh, plazhi shkëmbor 300 m.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 110 €/natë
Qëndrimi Min është 4 natë (s)
Majda Barbic/libar.hr@gmail.com
+385 98 866 063, +385 51 742 218 (fax)
Nga 110 €/natë
Kontakt