Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Studio apartment in Villa Majda, Brsec, Brseč

Përshkrimi

Brseč me rrugën kryesore (M2, E751), u shoqërua me Mošćenička Drago dhe Plomin, dhe në afërsi të lumit siguron lidhje të mira me pjesën tjetër të kroate, por edhe të Evropës, ndërsa aeroporti në Pula, 60 km larg. Brseč qytetin mesjetar të këndshëm bukuria e gurit është vendosur në shkëmbinjtë e lartë me pamje nga 157 metra, 20 kilometra nga Opatija. Nga pamje Brseč të ishujve të Cres, Bashkimi, Susak, por edhe kulmin jugor Učka Sisol (835 m), të arritur nga hiking. Brseč është historike, idilike, fshat i vogël, piktoresk peshkimi në majë të një kodre në këmbët e një mali me një pamje të bukur. Villa Majda është një e bukur, shtëpi të re, të rehatshme në dy kate, e rrethuar me pemë, nën Brseč, jashtë qytetit, 800 m nga qendra, në një shpat, 300 m nga deti, 300 metra larg plazhit, në natyrë. STUDIO APARTAMENT ½ + 1 PP III KATEGORIA *** / 4 persona / Periudha 01.06.-9: 07: 10. Kn. 367,00 / Eur.50 /          "10.07.-15: 08:.. 10 Kn 440.00 / Eur.60 / "16.08.-15: 09:.. 10 Kn 367,00 / Eur.50 / Çmimi përfshin tatimin e shërbimit, e regjistrimit të shërbimit dhe check-out mysafir. Çmimi për të ftuar për 3 netë në 10%.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Ilona

Wednesday, February 27, 2013
Apartmán u paní Majdy je velice pěkný, čistý a klidný. Korektní jednání s majiteli. Není nejlevnější, ale je bezvadný.Má velkou terasu a pláž v blízkosti je malá,ale úchvatná. V Brseči je naprostý klid a nádherná příroda. Moře je úplně nejlepší. Doporučuji!
Nga 60 €/natë
Qëndrimi Min është 4 natë (s)
Majda Barbic/libar.hr@gmail.com
+385 98 866 063, +385 51 742 218 (fax)
Nga 60 €/natë
Kontakt