Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Vranjes 2+1****, Brela

Përshkrimi

Mbylle për plazhet e bukura në bregdetin e Adriatikut "Punta Rata", me pamje nga deti dhe ishujt, Shtëpia është e rrethuar me pisha, ideal për pushime familjare. Studio është e vendosur në katin e 3, dhe ofron hapësirë ​​të mjaftueshme për familjet me një fëmijë, për shkak të një krevat dopio dhe divan. Tarracë me pamje nga deti dhe ishujt. Apartament Studio është ajër të kondicionuar dhe kanë qasje në internet.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 45 - 90 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Matko Vranješ
+385 21 615 794
Nga 45 - 90 €/natë
Kontakt
;