Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament DAVOR TOMAŠ 1, Brela

Përshkrimi

Doni të kaloni një pushim të bukur, të gëzojnë bregdetar - vizitë Brela, perla e bregdetit të Adriatikut e Kroacisë, dhe një destinacion tërheqës turistik. Brela është e vendosur në qendër të Dalmacisë në fushën e Makarska Riviera, në këmbët e një shpat mali. Green e ullirit dhe pisha pemë, plazhe me rërë të bukur dhe të gjatë dhe kristal e qartë e detit Brela klasifikuara për shumë vite në një nga vendpushimet turistike kryesore në Kroaci. Apartamente Davor Tomas Davor Tomas Vila është vendosur në periferi të Brela - Stomarica. Villa është e vendosur 130 metra nga deti. Plazh mund të arrihet në pjesë dhe shkallët. Për shkak të pozicionit të saj ngritur dhe orientim jug, apartamente kanë një pamje të detit dhe ishujve të Braç dhe Hvar. Ne ofrojmë apartamente me qira dhe strehim në dhoma me mundësinë e përdorimit të mëngjes në kërkesë. Apartamentet janë të vendosura në katin e parë, së pari dhe kati i dytë me ballkone apo tarraca dhe dhomat e gjumit në katet e parë dhe të dytë. Apartamente dhe dhomat janë të ajrit të kondicionuar dhe vilë ka parkim e vet. Studio apartament Numri 1 (për 2 person) Apartament 22 m2 sipërfaqe në katin e parë. Apartament i ajrit të kondicionuar dhe përbëhet nga një dhomë që jetojnë me krevat divan për 2 persona, të pajisur me bllok kuzhinë, SAT TV dhe një banjo (vaskë, tualet). Në frontin e tarracë apartament. Çdo 3 ditë për të ndryshuar peshqir dhe liri krevat çdo 7 ditë. Pastrimi përfundimtar i banesës është i përfshirë në çmim.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Geta

Monday, August 30, 2010
Me and two family friends we had occupied two apartments and one rooms for two weeks this august. Wonderful locations, nice panorama view, new&charming house and garden. Family owner: Slaven, Leda and Thomas paid very much attentions to us ! They make our holidays better with an delicious welcome dinner and information &reservations at turistic trips. I hardly recommend this quiet and clean locations as best value for family!

Alex

Tuesday, September 29, 2009
Me and my wife with 2 little kids stayed at this house for 2 weeks this September. We occupied an appartment on the third floor. The place is fantastic - great view from the balcony, nice & tidy new house, very quiet. The hosts - Slaven, Leda and Tomas is also what makes your stay great. The complimentary dinner they treated us was the best meal we had in Croatia :-). The villa is 3 kms from the village center where the majority of restoraunts and shops are located. There is a promenade going along the coastline that offers fascinating sea views, so if you like us enjoy walking - not a big deal. Even with a stroller, we walked back and forth almost every day. But coming in a car is probably not a bad idea. There are also a couple of nice places to have a dinner within a few minute's walk from the appartment too. Overall, this place is great for families with small children. If you prefer a more vibrant place , you may want to go to Baska Voda or Makarska.
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Slaven Tomaš
+385 91 567 29 23
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;