Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Dhoma Brela Croatia, Brela

Përshkrimi

Villa Sodan Brela Kroaci ndodhet 50 m nga plazhi i bukur guriçkë (shihet në foto) kristal e qartë nga ana e detit Adriatik. Shtëpia Sodan Villa Brela Kroaci ka 5 dhoma, një dhomë-bollshëm që jetojnë prej 25 m², dy kuzhina secilin prej 16 m² dhe një varg prej 30 m². Të gjitha dhomat kanë një privat ensuite banjo. Dhomat jane me banjo midis 16 m² dhe 19 m². Çdo dhomë ka vet në tryezën e brezare. E jetesës dhomë është e pajisur me një ekran të madh-TV me sistemin e shtuna dhe kompjuter me qasje në Internet për përdorim personal. Në kërkesën tuaj ne mund të përgatiten dhe të shërbehen mëngjesi. Për familjeve më të mëdha ose grup vizita ju mund të marr me qira dy ose më shumë dhoma (deri në 5), në të cilin rast, ju do të keni mendimet tuaja personale në kuzhinë, duke u idenë se i tërë shtëpisë (dhoma pesë) mund të konvertohet në një apartament të madh, ku secila dhomë ende do të ketë vet ensuite banjo. Kjo po ndodh, ne ju mund të marr me qira një apartament brenda tonë me shtëpi deri në 10 apo madje 14 shtretër, e vet e kuzhinës dhe e përshkruar më sipër dhomen e ndjenjes (apartament i shtëpisë). Plazhi ka një flamur blu të Bashkimit Evropian që tregon nivelin e e pastërtisë së ujit të detit dhe plazheve është deri në standardet më të larta. Shtëpia jonë Sodan Villa Kroaci Brela është i vendosur në mënyrë të përkryer, duke pasur parasysh atë që gjendet vetëm 400 m nga qendra e Brela (5 deri 10 minuta në këmbë), 1000 m nga Baška Voda (10 deri 15 minuta në këmbë), nga 200 m e Berulia hotel, 15 m nga supermarket (hap nga 07:00 deri 21:00) dhe 150 m nga restoranti më i afërt. Ka një parking-lot madh përpara në shtëpinë tonë, në mënyrë që çdo dhomë ka vet vend parkimi. Në pikëpamje të gjithë e më lart, ju lehtë mund të përfundojmë se në vilë në Brela tonë, ju mund të kalojnë një cilësi pa pushim madje edhe duke përdorur një makinë. Nëse ju dëshironi që të ketë një të mirë tjetër, zgjedhja juaj e parë duhet të jetë një dhomë me banjë private ensuite me një qasje në kuzhinë ku mund të përgatisë mëngjesin tuaj ose qëllim që ai të na konsumuar dhe atë në tarracë me një det të bukur - parë, ndërsa në mbrëmje mund të hanë në një nga restorantet me prestigj në Brela ose Baška Voda. Thank you for visiting web faqet tona dhe ne shpresojmë se ju do të na vizitoni dhe të gëzojë strehimin tonë këndshme horizonte dhe natyrore që mund të ofrojnë vetëm Brela. Dhe mos harro, - Brela janë bekuar me një shtrirje të gjatë 5 km plazhe me guralec e bukur dhe i mirë-light shëtitore që shtrihen përgjatë gjithë plazhit. Tre plazhet janë dhënë Blue flamurit të Bashkimit Europian. Plazh ynë, Berulia, është një prej tyre. Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni përmes emailit.

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim

sejo

Wednesday, May 4, 2016
Sve pohvale za smjestaj i uslugu,pravi domacini prva liga,ako bude srece ponovo kod njih cu da stanujem.
Nga 15 €/natë
Qëndrimi Min është 1 nights
Igor Šodan
+385 91 516 0185
Nga 15 €/natë
Kontakt