Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente VILLA SKALINADA III, Brela

Përshkrimi

Brela ka qenë rreth e rrotull për dekada, një destinacion i njohur turistik. Brela është e vendosur në bregdetin e Riviera Makarska. Pjesa veriore e Brela është e rrethuar me male Biokovo, ndërsa pjesa jugore e Brela "Donja Brela" kodër të ulët është në mënyrë të drejtë në det. Villa mbikëqyr detit. Plazhi është 40 metra. Plazhi është nëpërmjet një shkallë. Pozicionin e lartë të vilë dhe shtrirjes në jug ofron një pamje fantastike e detit dhe tarraca Mesdheut dhe kopshte. Vilë ofron apartamente si dhe mundësinë e ndarjes së një dhomë me ose pa mëngjes. Përveç atmosferë të këndshme ju jeni edhe një shtëpi vuaj dhe hapësirat e parkimit janë në dispozicion. Apartament 3: 2 +2 Apartament 3 është në katin e parë. Një dhomë dyshe me krevat shtesë, banjo dhe kuzhine. Këtu ka një tarracë të bukur me pamje deti, i cili është gjithashtu gleicgzeitig hyrja e kuzhinë dhe dhomë ngrënie.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Severin Kristic
+385 21 61 82 47
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt
;