Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente MARIJA V, Brela

Përshkrimi

Pa menduar ne mund të deklarojë Brela një parajsë për këmbësorët. Në shëtitore përgjatë plazhit të bukur në hijen e pemëve të vjetra vazhdon të jetë në qendër të qytetit ku trafiku është i ndaluar në parim, dhe nuk është një tjetër plazh që shtrihet në başka Voda. Dashamirët e lehta në këmbë mund të gëzojnë për orë rekreacion e tyre. Dhe kur ata marrin lodhur, ata mund të ulen në një nga kafenetë shumë me një pamje nga deti të bukur. Ne nuk duhet të harrojmë Gornja Brela, qytetin e vjetër në kodër, ku ju mund të shihni se çfarë ishte që jetojnë në rajon si përpara mbërritjes së turizmit. Nëse ju të shijuar diellin dalmat dhe deti, vizitë Brela, perla e detit Adriatik dhe tërheqëse destinacion turistik kroat. Vetëm 200 metra na ndan nga plazhi dhe të qendrës dhe të gjitha objektet e mëdha janë në një afërsi të drejtpërdrejtë si hotele, restorante, dyqane, tenis-gjykatat dhe fusha të tjera dëfrim që do të bëjë qëndrimi juaj më e këndshme dhe të paharrueshme. Apartament 6 Apartament 6 në katin e tretë ka një dhomë gjumi dhe të jetesës-dhomë me një shtrat për 1-2 person. Ka edhe kuzhinë dhe ngrënie dhomë, si dhe banjo me dush dush. Ballkon duke kërkuar mbi det dhe ishujt tonë të bukur do të ju jap një kënaqësi të veçantë. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner dhe SAT TV dhe ka 36m2 + përafërt det 8m2 ballkon.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 50 €/natë
Qëndrimi Min është 3 natë (s)
Marija Sokol
+385 21 61 82 30
Nga 50 €/natë
Kontakt