Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente DAVOR TOMAŠ 3 & 7, Brela

Përshkrimi

Brela ... det të pastër, dielli ... të gjithë të gëzojnë. Valët që nxitojnë nga plazhet e artë, mijëra hala pishe bien butë në tokë ... trashëgimisë natyrore: Oak në Soline, monument natyror, një mijë vjet të vjetra me një kurorë të madhe; mal mal - park natyror me disa monumente të hortikulturës (vegjetacioni i egër, vende gjeomorfologjike dhe botanik), pamje panoramike - xhevahir të mrekullueshme dhe të bukur. Doni të kaloni një pushim të bukur, të gëzojnë bregdetar - vizitë Brela, perla e bregdetit të Adriatikut e Kroacisë, dhe një destinacion tërheqës turistik. Brela është e vendosur në qendër të Dalmacisë në fushën e Makarska Riviera, në këmbët e një shpat mali. Green e ullirit dhe pisha pemë, plazhe me rërë të bukur dhe të gjatë dhe kristal e qartë e detit Brela klasifikuara për shumë vite në një nga vendpushimet turistike kryesore në Kroaci. Apartamente Davor Tomas Davor Tomas Vila është vendosur në periferi të Brela - Stomarica. Villa është e vendosur 130 metra nga deti. Plazh mund të arrihet në pjesë dhe shkallët. Për shkak të pozicionit të saj ngritur dhe orientim jug, apartamente kanë një pamje të detit dhe ishujve të Braç dhe Hvar. Ne ofrojmë apartamente me qira dhe strehim në dhoma me mundësinë e përdorimit të mëngjes në kërkesë. Apartamentet janë të vendosura në katin e parë, së pari dhe kati i dytë me ballkone apo tarraca dhe dhomat e gjumit në katet e parë dhe të dytë. Apartamente dhe dhomat janë të ajrit të kondicionuar dhe vilë ka parkim e vet. Apartament A / 2 +2 Numri 3 dhe numri 7 (për 2-4 persona) Apartament 43 m2 sipërfaqe (me ballkon shoqërues) është vendosur në katin e parë dhe të dytë. Përbëhet nga dy dhoma gjumi me ballkon dhe pamje nga deti, banjo (dush, WC) dhe dhomen e ndjenjes e cila është me ajër të kondicionuar. Në dhomë gjallë ka një krevat divan, një bllok kuzhinë dhe Sat TV. E jetesës dhomë ka një ballkon me pamje nga deti. Çdo 3 ditë për të ndryshuar peshqir dhe liri krevat çdo 7 ditë. Pastrimi përfundimtar i banesës është i përfshirë në çmim.

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?

Sergey

Monday, September 24, 2012
Very cosy, excellent state of the appartment, tasty furnished; well equipped, everything you need. Not too far from the sea (though a little bit steep stairs). Very pleasant kind hosts. Nice location. The local beach - great enough, however 10-25 min promenade gives a super choice: from small, wild and almost abandoned in September - up to the large and fun Punta Rata. Small and large restaurants, coffee bars - along all beach, but for those who prefer cooking - be ready to use the car (or 25-60 min by foot...) to get to the nearest more or less good markets. The small market in Stomarica (10 min steep ascent from the villa) - too modest, just for the emergency case. So, we got a great enjoy both from Brela and from the villa Davor Tomas! Thank you!

Pavel W

Wednesday, July 25, 2012
Apartmánový dům je velice pěkný,pokoje super,vše čisté,upravené a bezproblémové,lokalita nejhezčí v HR co jsme zatím měli možnost vidět

Katja

Monday, July 27, 2009
Imeli smo nepozabnih 9 dni, polnih prijaznosti in gostoljubnosti, v prelepem novem apartmaju z razgledom na morje:))) Priporočam...
Çmimi sipas kërkesës
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Slaven Tomaš
+385 91 567 29 23
Çmimi sipas kërkesës
Kontakt