Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Croatia Brela Baška Voda Apartment, Brela

Përshkrimi

Kroacia Apartamente Brela, Apartament shumë hapësirë ​​për qira në një shtëpi 50 metra nga plazhi, i cili ka një flamur blu BE. Plazhi është shkëmbor, bukur, kristal-e qartë detit. Dhomat mund të merren me qira individualisht, çdo dhomë ka banjo e vet. Dhomat janë dhoma dyshe dhe treshe. Ky çmim përfshin përdorimin e kuzhinë, Patio, që jetojnë dhomë me TV satelitor. Shtëpia ka qenë për mysafirët tanë internet falas wireless (falas instaluar WiFi). Çdo dhomë ka një hapësirë ​​parkimi privat është i përfshirë në çmim. Vendndodhja e shtëpisë është e shkëlqyer, nga qendra e Brela 400 metra (5-10 minuta), dhe 900 m nga qendra e Baška Voda (10-15 minuta në këmbë). Brela dhe Baška Voda janë dy seri fqinje lidhur me të plazhit rërë natyrore dhe shëtitore. Brela është 5 km nga plazhi i bukur me rërë me një shëtitore të bukur dhe të mirë-lit përgjatë tërë km 5. Tre plazhe kanë flamurin blu të Bashkimit Evropian. Plazh jonë është një prej tyre, Berulia plazh. Thank you for visiting faqen tonë të internetit dhe shpresoj se ju do të na vizitoni dhe të gëzojnë vend të përshtatshëm dhe natyrën e kësaj oferte vetem Brela dhe Baška Voda mund. Për më shumë informacion rreth igor.sodan @ st.t-com.hr, www.brela-croatia.com

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 15 €/natë
Qëndrimi Min është 1 natë (s)
Igor Šodan
+385 91 516 0185
Nga 15 €/natë
Kontakt