Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Apartamente Bili Osibova Milna - Apartment No. 4, Brač, Milna

Përshkrimi

Apartament me një dhomë gjumi (35 m²) - A3 (max 3 njerëz.) - Kati i dytë - 28 m² + ballkon e 7 m², e cila shtrihet në lindje të shtëpisë - 1 kuzhinë / dhoma ngrënie - 1 dhomë gjumi me krevat dopio dhe krevat shtesë të vetme - 1 banjo me vaskë dhe WC - Ballkon me pamje nga deti Features: Air conditioning (ftohje dhe ngrohje), TV satelit, Wi-Fi Internet, furnelë elektrike, frigorifer frigorifer, ibrik, enë plot kuzhine, makinë larëse (sipas kërkesës) - Sipas shtëpisë është një plazh privat (skelë beton) me shkallët. - Pajisjet e nevojshme për ankorim të anijeve dhe anije në dispozicion. - E drejta pranë shtëpisë është parkim. - Guests mund të përdorni një vuaj dhe një tarracë të madhe me pamje nga deti. - Në anën lindore të shtëpisë ka një pishinë me një madhësi prej 23 m². - Mundësia e përdorur, dush në natyrë. - Është e mundur për të dhënë një varkë 4 m të gjatë (TOHATSU 8 hp).

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?
Nga 70 €/natë
Qëndrimi Min është 5 natë (s)
Suzana Jerkovic
+385 98 969 4514
Nga 70 €/natë
Kontakt