Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Villa DELTA V, Blace

Përshkrimi

Pozicion unik në afërsi të detit dhe lumit, Bllacë, me popullin e saj 200-i rastësishëm, llojet interesante të ftuarit. Me interes këtu janë ligatinat Neretva Delta, plazhe ranore, dhe ngjarje të tilla si "Natën peshkatar" në Bllacë, spektakli i "maratonës varkë në Neretva." Për argëtim e përditshme, ka fusha të ndryshme sportive, shtigjet biçikletë dhe një plazh me rërë është më pak se 1 km. Villa DELTA përbëhet nga 8 apartamente sapo rinovuar të madhësive të ndryshme dhe numra të ndryshëm të shtratit, kështu që ne ishim në gjendje për të rregulluar kërkesat e çdo mysafir. Të gjitha apartamentet kanë një ballkon dhe janë të pajisura plotësisht. Shtëpia ka një fireplace, ku mysafirët mund të përdorni lirisht në mënyrë të pavarur ose për të përgatitur enët lokale me ndihmën e ushtrive hirit. Njohje më të lartë punën tonë kaq shumë njerëz çdo vit kthehen për pushimet e shpenzuar në apartamentet tona. Na vizitoni dhe të shohin cilësinë që ju bëhet një nga mysafirët tanë të rregullt. Të gjitha apartamentet janë të pajisura me: - Ballkon - Air - TV me kanale satelitore - Dushi - Frigorifer - Sobë - Ene kuzhine Complete - Hyrje të veçantë Përveç kësaj ka një tarracë të madhe të përbashkët, të përshtatshme për të varur grupe të mëdha, dhe fireplace në frontin e shtëpisë. _______________________________________________________________ OFERTA SPECIALE: 26.08.2010. një zbritje prej 25% në të gjitha apartamentet tona

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 20 €/natë
Qëndrimi Min është 1 nights
Zdravko Culic
+385 98 34 42 08,+385 20 67 06 93
Nga 20 €/natë
Kontakt