Studio apartament Villa DELTA II 12170, Blace, , Rajoni i Dubrovnikut/Neretvës

Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Studio apartament Villa DELTA II, Blace

Përshkrimi

Për shkak të vendndodhjes së saj të veçantë Bllacë të ofrojë një shumëllojshmëri të mënyrave interesante për ju për të përfunduar pushimet. Ndër të tjera, ju mund të vizitoni botën destinacione të famshme të tilla si Dubrovnikut, e cila është më pak se 1 orë me makinë Adriatik Highway, ashtu si Riviera Makarska, dhe Medjugorje. Villa DELTA përbëhet nga 8 apartamente sapo rinovuar të madhësive të ndryshme dhe numra të ndryshëm të shtratit, kështu që ne ishim në gjendje për të rregulluar kërkesat e çdo mysafir. Të gjitha apartamentet kanë një ballkon dhe janë të pajisura plotësisht. Shtëpia ka një fireplace, ku mysafirët mund të përdorni lirisht në mënyrë të pavarur ose për të përgatitur enët lokale me ndihmën e ushtrive hirit. Njohje më të lartë punën tonë kaq shumë njerëz çdo vit kthehen për pushimet e shpenzuar në apartamentet tona. Na vizitoni dhe të shohin cilësinë që ju bëhet një nga mysafirët tanë të rregullt. Të gjitha apartamentet janë të pajisura me: - Ballkon - Air - TV me kanale satelitore - Dushi - Frigorifer - Sobë - Ene kuzhine Complete - Hyrje të veçantë Përveç kësaj ka një tarracë të madhe të përbashkët, të përshtatshme për të varur grupe të mëdha, dhe fireplace në frontin e shtëpisë. _______________________________________________________________ OFERTA SPECIALE: 26.08.2010. një zbritje prej 25% në të gjitha apartamentet tona

hartë

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu? Shto shqyrtim
Nga 25 €/natë
Qëndrimi Min është 1 net
Zdravko Culic
+385 98 34 42 08,+385 20 67 06 93
Nga 25 €/natë
Kontakt