Zbuloni pushime pushime në Kroaci, Mal të Zi dhe Slloveni

Vila Biograd, Biograd na moru

Përshkrimi

Kjo shtëpi tre-katëshe prej guri, në fshatin e Kraj në ishullin e Pasman, ka qenë mjetet tradicionale të shtëpisë dalmat, pa nevojën për të hequr dorë banjë moderne. Pasman Island është vetëm një traget udhëtim 10 minuta larg nga Biograd na Moru (traget shkon më shumë se 10 herë në ditë). Afër Biograd janë dy aeroportet ndërkombëtare - Zadar (30 km) dhe Split (100 km); Ne jemi të lumtur për të rregulluar transferimin tuaj nga Aeroporti aeroportit, sipas kërkesës. Në ishullin e Pasman ka disa fshatra të vogla piktoreske, me shumë restorante, kafene, bare, kantinat e verës, vendet historike dhe atraksionet natyrore (rruga biçikletë përgjatë ishullit ofron pamje të bukur të ishujve drejt parkut kombëtar Kornatit). Shtëpia është e vendosur në fshatin Kraj, i njohur për Tratica e saj me rërë e plazhit, një nga plazhet më të bukura në ishullin e Pasman. Shtëpia është vetëm 200 metra nga deti dhe plazhi me rërë dhe është e pajisur me TV, lidhje interneti (LAN), pjatalarëse dhe lavatriçe në bazë të kërkesës dhe marrëveshje të pajisur. Të dyja dhomat e gjumit kanë krevate dopio dhe një ka një krevat të vetme, me pamje nga deti. Ka dy banjo të plotë me dushe në shtëpi. Ballkon, me pamje në fshatar Gjelbër është e mobiluar me karrige. Kati i lartë është me ajër të kondicionuar, me asnjë tarifë shtesë. Në këtë shtëpi, nuk ka kafshe lejohen. Parkimi në frontin e shtëpisë është në dispozicion në asnjë kosto shtesë. Check-in: pas 14:00 është Check-out: është e para 09:00

Vlerësimet

A keni qëndruar këtu?